Reikiteraapia

 

reikiReiki olemus

Reiki on jaapanikeelne sõna, mis tõlkes tähendab universaalset eluenergiat. Levinud on ka  nimetused: armastuse energia, jumalik energia, valgusenergia jne.

Energia on kogu elu alus. Mida enam seda meie käsutuses on, seda enam suudame samm-sammult parandada oma tervist ning suurendada heaolu.  Nagu nimigi ütleb, on tegemist universaalse energiaga, mis asub kõikjal ja on kättesaadav kõigile. Seetõttu võib igaüks reikit õppida ja praktiseerida.

Reiki tervendamine

Reiki tervendusprotsess kujutab endast üht paljudest kätega tervendamise tehnikatest, mille puhul asetan oma käed Sinu keha erinevatele piirkondadele, taotledes sinna tervendava energia saatmist. Selle tulemusel hakkab energia läbi käte voolama sinna, kus teda vajatakse. 

Oluline on teada, et reikipraktikuna ei kasuta ma enda energiat ega võta ka Sinu energiareservist midagi endale. Protsessi ajal olen vaid kanal, mille läbi energia voolab, mitte aga allikas, millest energia lähtub.

Reikiseansi ajal

Reikiteraapia toob endaga kaasa sügava lõõgastusseisundi, langetades stressitaset ning leevendades kõiki kehas olevaid pingeid või kaotades need sootuks. Võid tunda teraapia ajal kehasse voolavat soojust, pehmet jahedust või muid rahustavaid aistinguid, kuid huvitavate tundmuste tekkimine või emotsionaalsete pildikeste nägemine, kirvendus või pakitsus keha erinevates piirkondades pole üldsegi mitte reegel ning sellest ei sõltu kindlasti mitte reikiteraapia mõju.

Abi reikist

Kuna reiki energia tugevdab immuunsüsteemi ning võimaldab seeläbi kehal haiguse või pingeseisundiga paremini toime tulla, on ta väga tõhus tavameditsiini täiendav ja toetav tehnika. Reikist on abi väga erinevate kaebuste korral, alustades lihtsast külmetusest, lõpetades raskete krooniliste haigustega, nagu astma, allergia, südamehaigused jne. Vaimses mõttes suurendab reikiteraapia eneseusaldust ja intuitsiooni, muudab elu eesmärgipärasemaks, toob mõtetesse rahu ja tasakaalu ning annab neile selge fookuse. 

Levinumad kaebused, mille puhul inimesed reikiteraapiasse tulevad:

  • Stress
  • Unetus
  • Seljavalud
  • Sõltuvused
  • Hirmud
  • Tinnitus
  • Nahaprobleemid

Reikiteraapia järgselt

Nii nagu ka kristalliteraapia mõju, on võimalik ka reikiteraapia mõju aurale ja tšakratele jälgida  spetsiaalse aurakaamerasüsteemiga enne ja  pärast teraapiaseanssi ning vajadusel ka reaalajaliselt kogu teraapia kestel. 90-minutilise teraapiaseansi lõpuks toimuvad kõige suuremad muutused aura suuruses, selles olevates  värvides, (lisandub rohelist, sinist või lavendlit) ning tšakrates.  

Reikiseansile registreerimine:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 51 83 965.
Seansid toimuvad Haapsalus aadressil Posti 26 II-l korrusel.
Seansi kestvus orienteeruvalt 1,5-2h.

Hind 45€.

 

.