Märgilised kokkusattumused ja kummalised "juhused"

Elamusõhtu

Juhuste kohta räägitakse nii mõndagi: juhus on pime, juhuseid pole olemas või isegi seda, et vaid rumalad usuvad juhustesse. Mida aga siiski arvata etteennustamatutest olukordadest, mis tabavad meid teinekord nii ootamatult ja milles on liiga palju kokkusattumuslikku, et neid juhusteks pidada on selgel mõistusel keeruline. Ja siinkohal näide, kus kohtate pärast äkitselt unenäos väljailmunud klassiõde pärast pikki lahusveedetud aastaid samal päeval juhuslikult linnatänaval, kahvatub lugude kõrval, mis sel elamusõhtul veel jagatud soovivad saada.

Vindid saavad aga terve mõistuse jaoks täielikult üle keeratud siis, kui mängu tuleb Carl Gustav Jungi poolt juba eelmise sajandi keskpaigas kasutusele võetud mõiste – sünkroonsus. Elamusõhtu avab ukse nende ülikummaliste tähendusrikaste sündmuste maailma, mille salajasim eesmärk tundub paljude meelest olevat hoopis kõrgeim juhatus, hoiatus või õppetund. Kuid kelle poolt? Ja miks? Tuleb välja, et selliste märkide lugemine mõõdukuse piires võib sõnumisaajale hoopis kasu tuua. Kuidas sellist märkide lugemise oskust sellisel juhul arendada?

Transpersonaalses nõustamises on energeetiliste mustrite ja sünkroonsuste märkamise oskus väga vajalik, ilma milleta klientide nõustamine osutuks väga keeruliseks. Neisse mustritesse on sisse kodeeritud nii nn kinnijooksmise loogika, kui ka lahenduste võti, mida inimesed tihti elus edasi liikumiseks vajavad. Seetõttu on elamusõhtu läbiviijal transpersonaalse terapeudina hulgaliselt kogemusi, mida jagada.

Neil ja paljudel teistel teemadel kutsub elamusõhtu osalejaid kaasa mõtlema ja oma märkamisi jagama.

Kestvus: 3h

Elamusõhtu läbiviija:Annika Vali

Info ja hinnapäring: Tel +372 518 3965.

UUDISED

*Psühholoogiline nõustamine etteregistreerimisel:

                   Tel. +372 518 3965.

Karikakrad 1

 

Uut koduleheküljel!

Tellitavad elamusõhtud