Lugusid vaimumaailmast 
Elamusõhtu

 

Oled Sa kogenud oma elus midagi niisugust, mida selge mõistus tõrkus seletamast, kuid ometi see oli...? Oled Sa teinekord mõelnud, et peab olema peale meie meelte poolt tajutava reaalsuse midagi veel? Tõestada üht või lõplikult ümber lükata teist ei saa ilmselt mitte keegi ja mitte kunagi. Ja tundub, et see peabki nii olema. Ja mis oleks elu ilma lugudeta hauatagusest elust, kummitavatest paikadest või rändavatest hingedest?

Just see on temaatika, millest sellel 3-tunnisel elamusõhtul vesteldakse.  Eriti väärtuslikuks muudavad elamusõhtu osalejate enda lood ja kogemused, kuid varuks on ka hulk fotosid ja videomaterjali ajaloo tuntumatest müsteeriumitest, mis vaatamata teadlaste ja skeptikute suurtele ponnistustele pole senini võltsinguteks tunnistatud ning millesse süvenemine siiani ka targemad kuklaid kratsima paneb.

Omajagu on lisada õhtusse isiklikke lugusid ka rohkem kui 10-aastase vaimumaailmaga koostöökogemusega elamusõhtu korraldajal Annika Valil endalgi. Tema igapäevane töö transpersonaalse terapeudina viib teda tihti kokku tavareaalsusest erinevate teadvusetasanditega, sh nn teadvustamatuga, milles orienteerumiseks peab olema hea intuitsioon, tugev tunnetus ja kindel jalgealune. Kõhedusttekitavad taroseansid Eesti erinevates võimsa energiaga paikades, nt suletud vanglad, erinevad mõisad, matmispaigad jne; teraapiaseansid, kus külalisteks lahkunud omaksed; meediumseansid rahutu energiaga kodudes on vaid väike väljalõige kõigest, millega elu teda kokku on viinud.

Muuhulgas tulevad päevakorda ka teemad:

Selgeltnägemine – kas õnnistatud tarkus või psüühiline häire? 
Kas vaimumaailm võib olla ohtlik?
Õudusfilmid versus reaalsus.

Kestvus: 3h

Elamusõhtu läbiviija: Annika Vali

Info ja hinnapäring: Tel +372 518 3965.

 

UUDISED

*Psühholoogiline nõustamine etteregistreerimisel:

                   Tel. +372 518 3965.

Karikakrad 1

 

Uut koduleheküljel!

Tellitavad elamusõhtud