Kristalliteraapia

 

Enne kristalliseanssi

KristalliteraapiaEsimese sammuna selgitan välja spetsiaalse aurakaamerasüsteemi abil Sinu üleüldise energeetilise olukorra: auras olevad värvid ja mustrid ning nende korrapärasuse, tšakrate avatuse ning tasakaalu ja koostöös Sinu endaga kaebusi põhjustavad piirkonnad kehas. Seejärel valin välja igale tšakrale kõige sobilikuma väestatud poolvääriskivi. Tavaliselt asetan kivid tšakrate kohale, kuid vajadusel ka mujale, näiteks valutavale kehaosale, mõnikord ka keha ümber.

Kristalliseansi ajal

Teraapiat viin läbi rahulikus lõõgastavas õhkkonnas, kasutades selleks meditatiivset muusikat ja aroomiõlilampe. Kuna olen energiate suhtes tundlik ning tajun tihti inimese kehas olevad probleemsed piirkonnad ainuüksi nende kohalt käega üle libistades, siis kombineerin kristalliteraapiat vastavalt vajadusele ka reikitervendamise ja pendliga puhastamisega. Ei ole kahte ühesugust teraapiaseanssi, sest igaüks meist on erinev ja täpselt seda ma eelkõige arvesse võtangi.Teraapia lõpus toon Sind lõõgastavast seisundist  rahustava aurateraapia võtete või õrna kristallimassaaži abil sujuvalt välja.

Kristalliseansi järgselt

Teraapiaseanss lõppeb taas aura vaatlusega, mille eesmärk on anda Sulle tagasisidet teraapia mõjust ja muutustest, mida kristallid endaga bioväljas kaasa tõid.

 
Mida tasub meeles pidada

Kristalliteraapia puhul on tegemist ennekõike vibratsiooniteraapiaga, mille puhul vahetult pärast teraapiaseanssi vajab keha taastumisaega, seda aega, mis kulub kristallide poolt biovälja toodud terve informatsiooni omaks võtmiseks. Seetõttu palun Sul kannatust varuda ja iseendale aega anda. Tegemist ei ole mustkunsti ega muu võlutrikiga, vaid väga loomuliku tervenemisega, mis saab sündida vaid suunaga Sinu sügavast bioenergeetilisest olemusest väljapoole füüsilisse kehasse.
Pärast teraapiat on soovitatav juua palju puhast (näit. allikavett), ning hoiduda  24 tundi kofeiini sisaldavatest jookidest ning alkoholist, kuna need joogid tõstavad organismis märgatavalt suhkru taset, ärritades sellega keha tasakaalustumisprotsessi.

Kõik algab mõttest, mistõttu mõtete kvaliteet tervenemise juures on otsustava tähtsusega.

Kristallidega energiavälja tasakaalustamisest saad juurde lugeda siit.

Kristalliseansile registreerimine:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 51 83 965.
Seansid toimuvad Haapsalus aadressil Posti 26 II-l korrusel.
Seansi kestvus orienteeruvalt 1,5-2h.
Hind 45€.

Üks tervenemine aurapiltides:

Näidisseanss

Tšakrate tasakaal

Näidisseanss

Aura-tšakrate omavaheline tasakaal

Näidisseanss