Eraseanss  
 

 

Kasv Tahan olla Su kõrval:

Kui hingel on raske, pea on mõtetest paks, tunneli otsas ei paista valgust ning jõuvarud on otsakorral....
      ...ja kui me esialgu ehk nutame koos, siis tahan olla Su kõrval ka siis, kui võid juba naerda kõige üle! 

Oled oodatud:

Kui elu on ilus, süda on armastust täis, pea pakatab suurepärastest ideedest ning hing ihkab seda kellegagi jagada, kuid Sul pole kedagi...

 

Olen intuitiivselt töötav terapeut-nõustaja. Minu nõustamisseansid baseeruvad transpersonaalse nõustamise ja hüpnoteraapia alustele, kuid juba aastaid aitavad mind ka tarokaardid ning intuitiivne tunnetus.

Minu töö põhifookus seisneb erinevate, ennekõike hüpnoteraapiasse kuuluvate tehnikate abil Sinu alateadvusesse surutud tunnete vabastamises eesmärgiga aidata Sul taastada energeetiline tasakaal ning ühendus oma seesmise väega

Selle kõige käigus aitan lahti harutada Sinu ümber olevaid energeetilisi mustreid, püüan aidata Sul luua seoseid minevikus allasurutud tunnete ja praeguste pingeliste või traumaatiliste elusündmuste, haigusseisundite, blokeeringute vahel, töötan vajadusel ka kristallide ja kätega. Võin aga jätta transpersonaalsed maailmad ja esoteerilised teemad sinnapaika ja toetuda psühholoogilise nõustamise alustele ja teaduslikele lähenemistele. Minust rohkem saad lugeda siit.

Iga meie kokkusaamine on unikaalne ja omanäoline ega kulge iial kindlaks kujunenud rada mööda. Kõik kasutatavad meetodid/lähenemised on kombineeritavad ning valikuliselt kasutatavad, kuna teenivad täielikult Sinu vajadusi. 

 

Eraseansi olemus: 

  • Intuitiivnõustamine (kristallid, bioenergeetiline tasakaal, vaimsuse ja spirituaalsusega seonduv temaatika Sinu sees ja Sinu ümber, keha/meelega seonduv, hüpnoteraapia sh töö sisemise lapsega, regressiooniteraapia, tunded-mõistus konfliktid, trauma ja immunoloogia jms)
     
  • Töö taro-, inglikaartidega.
     

Energiavälja sh tšakrate tasakaalustamine:
                     Kristalliteraapia  (vaid Haapsalus)
                     Reikiteraapia (vaid Haapsalus)
 

Vastuvõtule registreerimine:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 51 83 965.
Seansid toimuvad Haapsalus aadressil Posti 26 II-l korrusel ja  vastavalt kokkuleppele Tallinnas.
Seansi kestvus orienteeruvalt 1,5-2h.

Hind 45€.