Registreerimine vastuvõtule ja hinnad  lehekülje allservas!

Psühholoogiline nõustamine kujutab endast usalduslikku kohtumist, mille eesmärgiks on pakkuda Sulle võimalus vestelda rahulolematusest või pingelisest/konfliktsest olukorrast oma elus, jõuda terapeudi abiga murettekitavate teemade tegelike põhjusteni, aidata Sul välja selgitada oma tõelised tunded ja vajadused, need hinnangutevabas ja toetavas keskkonnas väljendada ning leida koostöös terapeudiga väljapääs.

Oma töös terapeudina toetun transpersonaalsele psühholoogiale, mis ühendab endas klassikalise psühhoteraapia teooriaid ja praktikaid, samal ajal sisaldades ka tehnikaid (hüpnoteraapia, regressiooniteraapia jne), mis võimaldavad vajadusel Sul ületada tavapärase teadvuse piirid, et saavutada sügavam ja avaram tunnetus iseenda olemasolust, teadlikkus Kõrgemast Minast ning kogemus tähendusrikkama reaalsusega ühendusest. Nõustamisseansil töötan ka vajadusel tarokaartidega, mis on minu ustavatateks kaaslasteks olnud juba viimased 12 aastat ning aidanud nõustamistel nii mõnegi umbsõlme lahti arutada. Siinkohal vajab aga märkimist, et eraldi kaartidega ennustamise seansse ma ei tee, kaardid kuuluvad minu nõustamisseansil kasutatavate töövahendite hulka ning moodustavad koos kõige muuga kompaktse terviku. 

Levinumad teemad, millega inimesed nõustamisse pöörduvad:

  • Suhete temaatika, sh paarisuhe, suhted perekonnas laste ja vanematega, lähisuhte vägivald, sõltuvusliku iseloomuga suhted.
  • Suhe Iseendaga, sh enesehinnang ja eneseväärtustamine, mõistuse ja tunnete omavahelised konfliktid (ma peaksin olema õnnelik, kuid mingil põhjusel ei ole...). Tee teadliku ja terviklikuma Minani;
  • Mineviku, sh ka lapsepõlvest pärinevad emotsionaalsed läbielamised ja traumatöö hingehaavadega;
  • Nn magnetism e alateadlikud käitumis-, tundme- ja mõttemustrid (nn programmid), mis loovad elus ennastkordavaid läbivalt äratuntava mustriga olukordi ning mitteteenivaid suhteid, millest väljatulek osutub katsumuseks.
  • Ärevushäired ning elujõu puudus, sh krooniline väsimus, mis ei ole tingitud füüsilise tervisega tulenevatest asjaoludest;
  • Lein ja sellega toimetulek; sh andestusprotsess (hüpnoteraapia);
  • Kriisid elus, sh toimetulek muutustega;
  • Esoteerilised teemad, sh energeetiline kaitse, toetavad ja kahjustavad energiad meie sees ja ümber, karma ja eelmised elud (regressioon eelmistesse eludesse), tuleviku energia (progressioon tulevikku). ..

Psühholoogiline nõustamine aitab Sul taasluua ühendus Iseendaga, julgustab võtma vastutus muutuste elluviimiseks ja elukvaliteedi parandamiseks ning õpetab Sul end taas väärtustama.

Psühholoogilise nõustamise seanss kestab korraga 1-1,5h, seejuures kohtumiste arvu me tavaliselt kokku ei lepi, sest mõnikord võib abi olla juba 1-2 korrast, et end paremini mõistma/tundma ja olukorda teise pilguga nägema hakata. Teinkord võib aga enesega töötamine pinnale kergitada teemasid, millega silmitsi seismine esialgu liiga valusaid tundeid tekitab, sellistel juhtudel tuleb Sul lihtsalt õppida enesele aega andma. Pea meeles, Sa ei õpi mitte asjadest lihtsalt üle olema, vaid neist elutervelt ilma ennast kaotamata läbi minema. See on teadlikkuse tõstmise protsess!

Terapeudina usun, et iga kriis on kasvamise protsess, mistõttu alati on väljapääs olemas! Isegi kui elu on andnud Sulle korraliku obaduse, siis tea, et ühe sammu võrra lendasid Sa sellest juba välja! Kaugel need järgmisedki sammud on!

- Vastuvõtud toimuvad Haapsalus aadressil Aia tn 9, Uuemõisa.
- Vastuvõtu tasu 1h - 50 EUR, 1,5h - 70 EUR
NB: Maksmine toimub koha peal sularahas või eelneval etteteatamisel arve alusel.

Broneeri aeg vastuvõtule:  

 
 

UUDISED

*Jaanuaris 2020 vastuvõttusid ei toimu.
 Väga vabandan!

*Kallid Sõbrad! 
Alates aastast 2020 ei toimu enam vastuvõttusid Tallinnas.
Vabandused!

*Psühholoogiline nõustamine ja aurapildistamine
 HAAPSALUS E-R etteregistreerimisel.

              Vastuvõtule registreerimine:
            info@auraview.eu või tel 51 83 965.

Karikakrad 1

 

Uut koduleheküljel!

Tellitavad elamusõhtud