AnnikaKunagi ammu...

Väikese tüdrukuna tundus mulle tegelikult hoopis näiteljaamet hirmus atraktiivne. Õppisin neli aastat teatrikoolis, kuulusin palju aastaid ühe harrastusteatri koosseisu ning proovisin ka Lavakasse sisse astuda. Kui mind aga suurtele lavalaudadele õppima ei võetud, otsustasin näitlemisele selja pöörata ja õpetajaks õppida. See mul ka väga edukalt õnnestus, kuid õpetajaametit sain ma pidada väga lühikest aega, sest, nagu selgus, olid mul endaga hoopis teised plaanid.

Mind hakkas köitma kõik salapärane ja nähtamatu – nii meie sees, kui ka meie ümber. Nii jõudsin ka muuhulgas tarokaartideni  ning veendusin, et nendega tegelemine pakub mulle tohutut kirge. Kapist ma aga igaks juhuks veel välja astuda ei julgenud. Veensin ennast ja lähedasi, kes moodustasid sel ajal minu põhilise tarokaartide fänniklubi, vaja on veel harjutada.

Bioenergeetika-reiki-kristallid

Unenäopüüdja2011 a alguses vastuseks minu salasoovidele, leidis tee minu juurde üks sel ajal Eestis üsna haruldane aparatuur, mis võimaldas inimese energiavälja pildistada ja analüüsida. Tegemist oli minu jaoks väga suure väljakutsega, kuid ma otsustasin selle kindlameelselt vastu võtta. See oligi Annika Vali vastuvõttude päris ametlik algus.
Üsna kiiresti sel intensiivsel eneseavastamise perioodil õppisin kõigele muule lisaks ka  reiki-ja kristalliteraapiat.

Õige pea oma bioenergeetiku-terapeudi tööd tehes hakkasin aga märkama, et mul õnnestus ilma käsi või kristalle inimestele peale panemata neid aidata. Järjest enam hakkasin tähelepanu pöörama sõna väele ning praegu toetudes enda kogemusele võin kinnitada, sõnadega on võimalik tervendada. 

Suure hulga oma teadmistest, oskustest, vilumustest, tehnikatest olen omandanud siiski peaasjalikult läbi iseõppimise, -mõtisklemise, -proovimise. Sel viisil olen õppinud ISE ka vastutama. Mul ei ole inimeste hulgas iidolit, guru või vaimset õpetajat, kelle pilt mind seesmiselt tervendamise lainele häälestaks. Mina olen – kaks kätt, silmad, kõrvad, kõnelemisoskus ja sisemine tunnetus. 

Süda

Tunnetega töö ja intuitiivne nõustamine

Enamik tehnikaid leiutasin vajadusest lähtuvalt praktika käigus täiesti ise. Hiljem, kui alustasin psühholoogia õpinguid, sain teada, et olin intuitiivselt juba pikka aega enese teadmata transeprsonaalse psühholoogia radadel kõndinud ning mitmed tehnikadki, mida ekslikult enda omaks pidasin, olid tegelikult juba aastaid eksisteerinud ja inimesi aidanud. Seda suurem oli minu äratundmine – see ongi see!

Täna olen kaunis sõltumatu hingega intuitiivselt töötav transpersonaalne nõustaja: aitan harutada inimeste ümber olevaid energeetilisi mustreid, püüan luua seoseid minevikus allasurutud tunnete ja praeguste pingeliste või traumaatiliste elusündmuste, haigusseisundite, blokeeringute vahel ja töötan vajadusel taro- inglikaartidega.
Oma teadmistele ja kogemustele olen saanud paljuski kinnitust ning neid omakorda täiendanud transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina, mille aastal 2017 lõpetasin.  

Lisaks kõigele eelnevale armastan ma kirglikult filosoofilisi vestlusi nii teaduse kui teadvuse äärealadelt. Mind on alati huvitanud, kust me pärineme, kes me tegelikult oleme ja miks me siin oleme.Tunnen soovi olla mõttekaaslaseks kõigile, kelle maailmapilti on ümber kujundamas sisemised muutused ja kes on otsustanud asuda teekonnale avastamaks iseennast ja oma tõelist olemust.

Armastusega,

                              Annika Vali