UUS!!! Rännak alateadvusesse
7-nädalane seminar
Haapsalus
Algus: 3. aprill

Samal ajal, kui tänapäeva maailm teeb mõistuse võidukäiku ja kõikjalt on kuulda pimestatute ovatsioone, on kurb tõdeda, et inimeste seesmine teadlikkus on muutumas defitsiidiks. Selle tulemusel murdub hingeliselt aina enam inimesi, kes teavad, kuidas peaks, kuid ei suuda, sest neil puudub teadlikkus ja oskus lugeda oma seesmist kompassi, sest seda pole neile kunagi õpetatud. Vähe sellest - neil pole aimugi, mis tegelikult nende sisemaailmas toimub või milliseid mänge nendega alateadlikke niite tõmmates mängitakse. Sel viisil enese keskmest eemalduv inimene muutub järjest enam mõjutatavamaks ühiskonnas valitsevate manipulatiivsete strateegiate suhtes, millel on kalduvus sügavaid tõekspidamisi kavalalt õõnestada ja läbi pinnale tiritud alateadlike hirmude inimeste otsuseid ja valikuid omakasupüüdlikult kallutada. Sel maailmal on oma inimestele vaid üks ja ainus sõnum: ÄRGAKE!

Rännak alateadvusesse on 7-nädalane teadvust laiendav vaimse teadlikkuse seminar, mille esmaseks eesmärgiks on õpetada märkama ja väärtustama ärkveloleku teadvuse varju jäävat alateadvust kui võimsat psühhospirituaalset ressurssi, millest teadlikkuse tõstmine aitab inimese tagasi oma keskmesse, sinna kust pärineb meie intuitiivne seesmine teadlikkus, hingeline terviklikkus ning sisemine kompass, mida vajame, et tänapäeva mõjutusterohkes maailmas Iseendaks jäädes orienteeruda ja täisväärtuslikku elu elada.

Töö teadvusest kõrgemale ja madalamale jäävate tasanditega nõuab aga märkimisväärselt teadmisi ja kogemusi, sest rännak iseenese keskmesse läbi alateadvuse määramatuid radu nõuab ka oskust keerukamate olukordadega toime tulla. Seejuures sügavate alateadlike protsesside ootamatu kogemine või isiksuse varjupoolega kohtumine võib vähese ettevalmistuse või selle täieliku puudumise korral  ilma pädeva õpetajata kasu asemel kahju tuua. Seminari teine mitte vähem tähtis eesmärk on julgustada ja toetada inimeste tahet sisemaailma radadel edasi liikuda ning pakkuda seejuures vajalik teoreetilis-praktiline pagas, mis tagab kindlustunde ka pärast seminari lõppu iseseisvalt alateadvusega töö jätkamiseks.

Seminar Rännak alateadvusesse keskendub peaasjalikult teadvusest väljapoole jäävate alade uurimisele ning koosneb neljast suurest loenguteemast, mille eesmärk on jagada teadmisi teadvuse ja alateadvuse olemusest, nende koostoime dünaamikast ning kasutegurist; alateadvuse teadliku arendamise vajadusest ja võimalustest; alateadvusest tulenevate saboteerivate programmide tundmaõppimisest, kustutamisest, ümberprogrammeerimisest ning alateadvuse kuritahtliku mõjutamise esinemisest ja ohtlikkusest tänapäeva ühiskonnas ning sellest, kuidas end selle eest kaitsta.

Rohkelt enese sisse vaatamise võimalusi pakkuv seminar sisaldab iga loenguõhtu juurde kuuluvat praktilist õpituba, milles rakendatakse teoreetilise materjali praktilisi võimalusi. Kasutades erinevaid hüpnootilise induktsiooni tehnikaid, õpitakse sisenema alateadvuse erinevatesse kihtidesse, uurima selle salapärase hingemaailma vaimset ressurssi ning seda teadlikkuse hüvanguks ja seesmise tugevuse kasvatamiseks otstarbekalt kasutama.

Seminari toimumiskoht: Haapsalu (toimumiskoht täpsustamisel)

Ajakava:
  3. aprill - Kui mõjutatav on Sinu alateadvus?
10. aprill – Alateadvuse praktiline õpituba I
17. aprill - Alateadvuse olemus
24. aprill – Alateadvuse praktiline õpituba II
30. aprill - Alateadvuse keel
8. mai – Alateadvuse praktiline õpituba III
15. mai - Kokkuvõte ja tagasivaade
Kellaajad: Loenguõhtud kell 18.00-21.30; praktilised õpitoad kell 18.00-20.00

Seminari osalustasu250 eurot. (Kokkuleppel võimalik maksta mitmes jaos).
Osalejate arv piiratud!
Seminarile registreerimise kinnituseks palun tasuda e-mailile saadetud arve alusel registreerimistasu, mis moodustab 10% kogu seminaritasust ning on tagastamatu ja garanteerib koha seminarile.

Seminari läbiviija:
Annika Vali
Transpersonaalne nõustaja, hüpnoterapeut

"Olen  alateadvuse uurimise ja sellega seonduvate tehnikate praktiseerimisega seotud olnud juba rohkem kui kaheksa aastat, millest viimased neli olen töötanud transpersonaalse terapeudina. Teadvust laiendavate sh hüpnoteraapiliste seansside läbiviimine on minu igapäevane töö. Samateemalisi seminare ja töötubasid olen korraldanud regulaarselt viimased neli aastat, need annavad ka mulle endale nii palju juurde ning aitavad seemise väega ühenduses olla. Inimestega töö on tõeliselt rikastav!

Kuigi olen kogunud enda teadmiste ja kogemuste ressurssi juba aastaid, läbides erinevaid õpitubasid, seminare ja kursuseid, pean siinjuures kõige tugevamaks nurgakiviks 2017. aastal lõpetatud 3 aastat kestnud õpinguid rahvusvahelises transpersonaalse ja hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina, mis on andnud hindamatu väärtuse minu vaimsele eneseteostusele ning lisaks ka tugeva aluse, et olla professionaalne nõustaja-terapeut, mentor, õpetaja ja hea kaaslane vaimsele eneseotsingule asuva kui ka sellel teel juba kogenud inimese jaoks."