Iseenda seminar

Juba septembris 2018 algab ta Tallinnas uuesti!!! Oma huvist võid aga juba aegsasti märku anda.

Kui Sul on aeg-ajalt tekkinud tunne, nagu elaksid elu, mis polegi nagu justkui Sinu enda oma või oled Sa hiljuti märganud, et Sinu hingepesa on jäänud pisut tühjaks ning see kõik on pannud Sind endalt küsima: „Kes olen siis Mina; milline olen üldse Mina; Millal hakkan elama Mina“, siis Iseendasse vaatamise seminar on mõeldud just Sulle.

Seitsmest osast koosnev praktiline seminar on piltlikult öeldes ülesäratav rännak, mis igal korral puudutab ja väestab ühte Sinu seesmist võimast toimemehhanismi, samal ajal toetades ja julgustades ka kõiki teisi omavahel koostööd tegema.

I. osa - Äratame meeled (6. september)!

II. osa - Äratame intuitsiooni (20. september)!

III. osa - Äratame emotsioonid (4. oktoober)!

IV. osa - Äratame mõtted (18. oktoober)! 

V. osa - Äratame alateadvuse (1. november)!

VI. osa -Äratame keha (15. november)!

VII. osa -Teekond Iseendaga koos edasi (6. detsember)!

Toetudes oma terapeuditöö kogemusele, kasutan seminaril hulgaliselt juba läbiproovitud tead(v)use piirimaid puudutavaid kogemuslikke väljakutseid, mis, ma luban, pakuvad Sulle kindla peale palju avastamisrõõmu,  loovat visualiseerimist, mis aitab Sul nn kastist-välja mõtlema, tundma ja tunnetama hakata; erinevate intuitsiooni tugevdavate vahenditega tegevusi, sh nii tarokaartide kui ka metafoorkaartidega (millest ei ole Sa ehk kuulnudki) ning kindlasti palju inspireerivat nii teadmiste kui praktiliste nippide näol, mis aitaksid Sul ka pärast seminarisarja lõppu ennast palju paremini realiseerida, elust rõõmu tunda ning enesega paremini toime tulla.

Minu soov seda seminari juhtides on julgustada Sul oma tõelise ja uudishimuliku Iseendaga taas tuttavaks saada, õpetada Teda hoidma, armastama ja kaitsma ning julgustada Teid edasi minema koos ja mitte kunagi enam eraldi. See ongi Sinu tõeline loominguline vägi ja parim viis tervendada kõige loomulikumal viisil iseennast ja seeläbi ka ümbritsevat.

Grupis kasvamine võib tunduda esialgu pisut ehk hirmutav, kuid ma kinnitan toetudes oma kogemusele – usaldav ja julgustav grupp on parim koht, kus lubada olla see, kes Sa tegelikult oled ja saada selleks, kelleks Sul on soov saada.

Annan endast kõik, et Iseenda seminar ei oleks ränkraske ja kaelamurdev kaljudel ronimine, vaid põnevust ja ohtralt naeru täis eneseavastuslik retk koos kaaslastega läbi seiklusrohke maastikuJa kui me jõuame pärale – tähistame!!!


Meie esimene kohtumine: 6. september kell 18.00-21.30 (kõik kohtumised toimuvad samadel kellaaegadel)

Asukoht: Hubane ja mõnus PESA

Registreerimine:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. (Infot seminari kohta saad ka tel + 372 51 83 965).
Osalejate arv on piiratud!

Osaluspanus200 eurot.

NB: Kui viimast rida lugedes jäid nõutuks, kuid osalemine on Sinu kindel soov, ära heida meelt. Võta ühendust, me leiame lahenduse. 
Kõik on võimalik! :)

Sind ootama jäädes,
Annika