Elamusõhtu PESAS

10. oktoober kell 18.00-21.00

 

Elamusõhtute eesmärgiks on kokku tuua sarnaste mõttemaailmadega inimesi ning veeta ühel õhtul kuus põnevalt aega, vesteldes ning mõtiskledes erinevatel teemadel, mille vastu inimesed läbi aegade on huvi tundnud ja mida ikka ja jälle armastatakse arutleda.

Oled oodatud elamusõhtust osa võtma, kui tunned ülaltoodud teema vastu huvi, oled valmis vastu võtma enda tutvusringkonda uusi põnevaid inimesi, soovid jagada nendega oma teadmisi ja tõdesid ning hindad sealjuures ka hea suhtlemise tavasid.


Toimumiskoht ja aeg: Pärnu mnt 102 B korpus, PESA (www.pesake.ee) 10. oktoober kell 18.00-21.00

Teema: Kui mõjutatav on Sinu alateadvus?

Olles transpersonaalne terapeut, kasutan igapäevaselt oma töös tehnikaid, mis võimaldavad inimestel terviklikuma Mina poole püüdlemisel ühendusse astuda enda alateadvusega.  Üheks selliseks minu käsutuses olevaks tööriistaks on hüpnoteraapia - võimas, aukartustäratav, kuid salapärane, sealjuures ohtralt eelarvamusi tekitav. Töötamine alateadvuse tasandil nõuab suurt teadmiste ja kogemuste pagasit, sest kohtumine haavatava Minaga võib oskamatu sekkumise korral kasu asemel palju kahju tuua. Alateadvuse temaatika ümber liigub üldse väga palju eelarvamusi, intrigeerivaid küsimusi ja teemasid. Olen kogunud nad kokku ja kutsun Sind neist osa saama ja kaasa mõtlema. 


Mõtiskleme muuhulgas ka järgmistel teemadel:
Alateadvus ja selle erinevad vaatenurgad (Freud, Jung)
Alateadvuse keel ja selle põhifunktsioonid
Kui alateadvus trikitab...
Teadlik mõjutamine e alateadvusega manipuleerimine ja selle ohud
Kuidas vähendada enda haavatavust alateadlikul tasandil?

Küsimuste korral võta ühendust: tel +372 518 3965 (Annika Vali)
Osalemissoov saada hiljemalt 9.-ks oktoobriks e-mailile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Elamusõhtu aitäh: 15€.