Energia müstilisele ringreisile sooviks minna vast igaüks, kes usub, et maailm on rohkem kui see, mida põhiliste meeltega tunda võime. Huvi enese sügavama olemuse vastu, tajumine, et meie sisemised ressursid on piiramatud, kui vaid nendeni küündida ulatuks, paneb inimese huvi tundma, seoseid looma ja vastuseid otsima. Sellised inimesed võiksidki aurapildistamise vastu huvi tunda. Kogu informatsiooni pagas, mida see enese sügavama olemuse rännakule asunud inimesele annab, peaks pakkuma nii avastamisrõõmu, uusi sihte kui ka, harmoonilisemat ning täiuslikumat olemist.

Aurapildistamise vastu võiksid sügavamat huvi tunda kõik energiatega töötavad ning vaimsete praktikate ja alternatiivmeditsiiniga tegelevad inimesed nagu reikimeistrid, joogaga tegelejad, kiropraktikud, nõelravi spetsialistid, homöopaadid, massöörid jne, sest AVS annab kõigile, nii patsientidele kui ka ravijatele väga adekvaatset tagasisidet inimese energeetilises kaardis toimuvaga nii enne ja pärast ravi, kui ka selle ajal.

Kes aga kõige selle eelneva liig keeruliseks ja sügavuti minevaks peab, võib nimetada AVS konsooli lihtsalt kui imeilusate aura ja tšakrate fotosid pildistada võimaldavaks fotoprogrammiks.

UUDISED

*Kallid Sõbrad! Sügistalvised vastuvõtupäevad
TALLINNAS: 25. september, 16. oktoober ja 20. november.

*Psühholoogiline nõustamine ja aurapildistamine
 HAAPSALUS E-R etteregistreerimisel.

              Vastuvõtule registreerimine:
            info@auraview.eu või tel 51 83 965.

Karikakrad 1

 

Uut koduleheküljel!

Tellitavad elamusõhtud