Juba kolmandat aastat järjest taas sügisel Tallinnas.
Iseenda seminar

Seminari info:
Sul on aeg-ajalt tekkinud tunne, nagu elaksid elu, mis polegi justkui Sinu enda oma. Võib-olla oled hiljuti märganud, et Sinu hingepesa on jäänud tühjaks ning see kõik on pannud Sind endas kahtlema. Aga võib-olla on Sinu sees kõik hästi, kuid Sa januned lihtsalt veelgi enam iseendaga ühenduses olemise järgi, et elamise värvid ja tänulikkus kogu olemise mustris ei tuhmuks.
Iseendasse vaatamise seminar on mõeldud sel juhul just Sulle.

Seitsmest osast koosnev kogemuslik seminar - see on ülesäratav rännak, mille eesmärk on julgustada Sul oma truu kaaslase - Iseendaga taas tuttavaks saada, õpetada Teda hoidma, armastama ja kaitsma ning julgustada Teid edasi minema koos ja mitte kunagi enam eraldi.  
Seminar pakub muuhulgas tead(v)use piirimaid puudutavaid kogemuslikke väljakutseid sh hüpnoteraapilisi protsesse ja ka juhitud loovat visualiseerimist,  erinevate intuitsiooni tugevdavate vahenditega tegevusi, sh nii taro-, ingli- ja metafoorkaartidega ning avardab meelt nii teadmiste kui ka praktiliste oskuste abil.

Usaldav ja julgustav grupp on parim koht, kus lubada olla see, kes Sa tegelikult oled ja saada selleks, kelleks Sul on soov saada.
Iseenda seminar ei ole ränkraske ja kaelamurdev kaljudel ronimine, vaid põnevust ja ohtralt naeru täis eneseavastuslik retk koos kaaslastega läbi seiklusrohke maastiku sisemaailmas
Info seminari korraldaja ja läbiviija kohta: Annika Vali

Töötubade kuupäevad:
5. september
19. september
3. oktoober
17. oktoober 
31. oktoober
14. november
28. november

Esimene kohtumine: 5. september kell 18.00-21.30 (kõik kohtumised toimuvad samadel kellaaegadel)
Asukoht: Hubane ja mõnus PESA
Registreerimine:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. (Infot seminari kohta tel + 372 51 83 965).
Osalejate arv on piiratud!

Kogu seminari osalustasu kuni 17. augustini registreerimisel 250 eurot, alates 18.augustist 300 eurot.

NB: Kui viimast rida lugedes jäid pisut nõutuks, kuid osalemine on Sinu kindel soov, ära heida meelt. Võta ühendust, me leiame lahenduse.
Seminarile registreerimise kinnituseks palun Sul tasuda e-mailile saadetud arve alusel registreerimistasu, mis moodustab 10% kogu seminaritasust ning on tagastamatu ja garanteerib Sulle koha seminarile, ühtlasi annab ka mulle kinnituse, et võin Sinuga arvestada.

 Annika Vali

 

UUDISED

*Kallid Sõbrad! Tallinna vastuvõtupäevad 
               algavad 
taas septembris!
Mõnusat suve lõppu ja peatse kohtumiseni!

*Psühholoogiline nõustamine ja aurapildistamine
 HAAPSALUS E-R etteregistreerimisel.

              Vastuvõtule registreerimine:
            info@auraview.eu või tel 51 83 965.

Karikakrad 1

 

Uut koduleheküljel!

Tellitavad elamusõhtud